skip to Main Content
+48 600 347 358 biuro@vsn.pl Pon. - Pt. - 9.00 - 17.00

Kalendarz jednodzielny z płaską główką

Kalendarz jednodzielny to idealny upominek, który sprawi, że klienci o Tobie nie zapomną. Dyskretna, funkcjonalna a przede wszystkim nienachalna reklama będzie przypominać o Twojej firmie dzień po dniu.

Każdy z trójjęzycznych kalendarzy posiada okienko ułatwiające odnajdywanie bieżącego dnia, a także numery tygodni oraz imieniny.

Kalendarze wykonane są z najwyższej jakości sztywnego kartonu o wysokiej gramaturze.

Kalendarze jednodzielne to reklama, która w konsekwentny sposób pracuje dla Twojej firmy przez cały okres użytkowania. Przy niewielkich nakładach finansowych możesz osiągnąć doskonałą reklamę, która odznacza się wysoką efektywnością w dziale marketingu.

Kalendarz trójdzielny

Kalendarz trójdzielny stanowi jedną z najpopularniejszych form całorocznej reklamy obok której nie sposób przejść obojętnie. Sprawdza się on także jako upominek dla klientów, którzy dzięki tej efektownej reklamie będą o Tobie pamiętać.

Wyposażony w okienko do sprawdzania aktualnej daty, numery tygodni, imieniny oraz trójjęzyczne napisy sprawdzi się zarówno jako ozdoba każdego biura ale także jako całoroczna reklama.

Aby wyróżnić tło, środkowe części kalendarza są także nadrukowane reklamą. Dodatkowo główka kalendarza jest wypukła, zaś plecy wykonane są z grubego, sztywnego kartonu o doskonałej jakości.

Kalendarz trójdzielny ekonomiczny

Trójdzielny kalendarz ekonomiczny z wyglądu prawie niczym nie różni się od zwykłego kalendarza trójdzielnego poza małym szczegółem – reklama znajduje się tylko na główce kalendarza a nie (tak jak w przypadku zwykłego kalendarza trójdzielnego) w środkowej części.

Ekonomiczna wersja kalendarza trójdzielnego nadal pozostaje doskonałą reklamą i idealnym, upominkiem dla klientów.

Kalendarz spiralowany

Kalendarz spiralowany to idealna forma reklamy a przy tym drobny podarunek, który będzie się kojarzył z Twoją firmą. Dzięki odpowiednio dobranej grafice i położeniu w zasięgu wzroku będzie cały czas widoczny. Sprawi, że wszyscy będą pamiętać o Twojej firmie.

Kalendarz wyposażony został w numery tygodni, imieniny oraz trójjęzyczne strony.

Kalendarze biurkowe (A5, poziome)

Kalendarze biurkowe oprócz tego, że są pomocne w świecie zdominowanym przez elektronikę i funkcjonalne, pełnią także rolę użytkowej i doskonale prezentującej się reklamy. Stały się one nieodzowna częścią każdego biura ale także idealnym prezentem dla klientów i kontrahentów.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów rzucają się w oczy, a umieszczona na nich reklama firmy sprawi, że nie zostanie ona pominięta i zapomniana.

Podkład kalendarzu został zrobiony ze sztywnego kartonu, a kartki połączone za pomocą metalowej spirali. 

Kalendarz listwowany

Kalendarz drukowany jednostronnie z dużą powierzchnią reklamową jest idealną ozdobą do biura a także prezentem dla klienta. Obok takiej reklamy nie sposób przejść obojętnie. Listwowanie kalendarza to efektowny sposób na całoroczną reklamę . Ponadto połączenie dużego formatu i ciekawej grafiki będzie reklamowało Twoją firmę dzień po dniu przez cały okres użytkowania.

Kalendarze listwowane są po krótkim boku u góry jaki i u dołu. Dodatkowo kalendarze zostały wyposażone w uchwyt do mocowania umieszczony u góry, tak by wygodnie było je wieszać.

Back To Top