skip to Main Content
+48 600 347 358 biuro@vsn.pl Pon. - Pt. - 9.00 - 17.00
canvas

Pomysł na najlepszy prezent? Obraz na płótnie!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a Ty nie masz pomysłu na prezent lub dekorację mieszkania?
Mamy dla Ciebie pomysł na prezent, który zachwyci Twoich najbliższych.

Obraz na płótnie to prosty i ciekawy sposób na sprawienie bliskiej osobie lub sobie prawdziwej przyjemności. Twoje, wybrane zdjęcie przedstawione na płotnie, to unikalny i kolorowy sposób na sprawienie niespodzianki komuś bliskiemu. Zaskakujący efekt, który przykuwa uwagę. Wystarczy, że wybierzesz jedno ze zdjęć zrobione aparatem, telefonem bądź ściągnięte z Facebooka i wyślij do nas.

 

Fotoobraz to niezwykle oryginalny i zaskakujący prezent na każdą okazję
Taki podarunek można wręczyć z okazji urodzin, imienin, rocznicy, ślubu lub bez powodu, ponieważ swoich bliskich warto pozytywnie zaskakiwać przez cały rok.

Wysokiej jakości płótno naciągane na krosno malarskie
Do produkcji obrazów wykorzystujemy najwyższej jakości płótno canvas, oprawione na wewnętrznej, drewnianej ramie. Jest to materiał o doskonałej fakturze, charakteryzujący się wysoką odpornością na promieniowanie UV, co sprawia, że kolory nie blakną i pozostają intensywne przez długi czas.

Nasycone i trwałe kolory
Do drukowania obrazów wykorzystujemy nowoczesne maszyny o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu kolory są nasycone. Dodatkowo płótno odporne na promieniowanie UV nadaje im wysoką trwałość.

Zadrukowane boki obrazu
Każdy obraz ma zadrukowane boki, dzięki temu nie ma konieczności oprawiania go w dodatkową ramę.

 

 

Back To Top