skip to Main Content
+48 600 347 358 biuro@vsn.pl Pon. - Pt. - 9.00 - 17.00

Rodzaje banerów

Banery laminowane o gramaturze 510g/m2 znajdują zastosowanie w stosunkowo niewielkich reklamach zewnętrznych oraz do wszelkich ekspozycji wewnątrz budynków. Banery laminowane najczęściej można spotkać na budynkach, płotach lub zamontowane na stelażu. Wykorzystywany jest jako baner promocyjny, informacyjny, do wykonania plandek czy namiotów. Banery te nie są odporne na wahania temperatur.

 

Banery powlekane o gramaturze 450g/m2 stosuje się do większych reklam zewnętrznych, ale ich gładka powierzchnia sprawia, że równie dobrze nadają się do ekspozycji wewnętrznych. Banery semi-powlekane spotykamy często w dużym formacie na ścianach budynków, na billboardach. Banery te charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu doskonale nadają się na długoterminową ekspozycję.

 

Idealnie nadaje się do długookresowych ekspozycji, ale przede wszystkim jest widoczny przez 24h na dobę. Dzięki specjalnemu podkładowi o strukturze plastra miodu baner nie potrzebuje dodatkowego doświetlenia.

 

Jest to solidny baner o dużej wytrzymałości z możliwością druku z obu stron bez obawy, że grafika będzie prześwitywać. Dzięki swojej gramaturze wykazuje dużą odporność na wahania temperatur oraz wilgotności. Świetnie sprawdza się przy długoterminowych ekspozycjach na zewnątrz.

 

Back To Top