skip to Main Content
+48 600 347 358 biuro@vsn.pl Pon. - Pt. - 9.00 - 17.00

Gadżety reklamowe to zwykle uniwersalne i drobne przedmioty codziennego użytku, dodatkowo oznaczone za pomocą logotypu lub charakterystycznego hasła danej firmy.

W naszej ofercie posiadamy różne gadżety reklamowe, takie jak kubki, smycze na telefon, metrówki, długopisy, breloki, itp. Znakowane są zwykle przy pomocy grawerowania (np. breloki, zapalniczki), jak i druku (np. długopisy z nadrukiem).

Dzięki swojej formie, dobrze wybrane gadżety stanowią niezwykle silny i skuteczny nośnik reklamowy – zwykle szybko docierają do grona odbiorców, a jednocześnie pozostają z nimi przez dłuższy czas, stale przypominając odbiorcy o danej marce w przyjazny i nienachalny sposób. Najczęściej jednak wykorzystywanymi gadżetami reklamowymi są kubki z nadrukiem i breloki, pasują do wszystkiego i znajdują zastosowanie w życiu codziennym. Inwestycja w takie gadżety zawsze się opłaca, choć postawienie na coś bardziej przemyślanego i wyjątkowego jest zazwyczaj dużo droższe, to długofalowo może przynieść większe zyski dla wizerunku firmy.

Chcesz, żeby Twój gadżet się sprawdził i pozytywnie wpłynął na wizerunek Twojej firmy?

Przy wyborze gadżetu promocyjnego, trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Bardzo ważnym elementem jest dobór odpowiedniego gadżetu reklamowego do konkretnego odbiorcy, ponieważ im lepiej i dłużej gadżet promocyjny będzie służył klientowi, tym mocniejszy będzie pożądany efekt promocyjny firmy.

Posiadamy metrówki białe, wysokiej jakości przeguby wykonane ze stali hartowanej.

Posiadają dodatkowo KĄTOMIERZ DEKARSKI.

Metrówki są wysokiej jakości i nie składają się nawet po całkowitym rozłożeniu.

Nasze propozycje długopisów z nadrukiem dla Lokalu Knag:

długopisy z nadrukiem

Back To Top